НОВИНИ КОМПАНІЇ

Модернізація системи теплопостачання інкубатора ЗАТ «Ландгут Бройлер»

ЗАТ «Ландгут Бройлер» не має власного джерела теплопостачання та є субабонентом ЗАТ «ФЕОНІС». У рамках проекту УкрЕСКО розглянула один з варіантів підвищення енергетичної ефективності ЗАТ «Ландгут Бройлер» шляхом відмови від централізованого теплопостачання як субабонента та організації локальної автономної автоматизованої котельної в безпосередній близькості від споживачів теплової енергії та гарячого водопостачання. Проект, зокрема, передбачає встановлення котлів у будівлі колишньої холодильної станції, що розташована на виробничій території інкубатора. Потужність котельної 2000 кВт з повним комплектом необхідного обладнання.
Після реалізації даного енергозберігаючого та ресурсозберігаючого проекту існуюча котельна та частково теплотраса будуть демонтовані у зв’язку з фактичним закінченням допустимого терміну експлуатації встановленого обладнання.
Установка автономних котлів дозволить знизити затрати на невиробничі втрати тепла в теплотрасах і підвищити коефіцієнт використання палива (природного газу) на підприємстві.
Автономне опалення дозволить диференційовано опалювати кожне приміщення з індивідуальними потребами з високою ефективністю використання природного газу, що особливо актуально в умовах постійного росту тарифів на енергоносії.